Witaj w mojej pracowni Top Ogrody. 

Nazywam się Marta Urbanowicz jestem projektantką z pasji, wykształcenia i długoletniego doświadczenia.  

W mojej pracowni projektuję prywatne przydomowe ogrody, tarasy i balkony w oparciu pomiędzy równowagą, estetyką, a funkcjonalnością. Przestrzeń zielona ma ogromne znaczenie dla naszego zdrowia psychicznego i fizycznego. Ogród to przedłużenie domu, stanowi oazę harmonii i spokoju, daje poczucie komfortu i wytchnienia. 

Na każdy element ogrodu patrzę wieloaspektowo, każdy ogród tak jak i człowiek wymaga indywidualnego podejścia. 

Wykonując projekt ogrodu zawsze pamiętam o potrzebach i pozytywnych emocjach osób, które będą w nim przebywały. Dbam o to, aby każdy element ogrodu wyglądał pięknie, praktycznie i bezpiecznie. Projektuję z myślą o tym, aby przestrzeń ogrodowa był przyjazna dla dorosłych, dzieci i zwierząt domowych. 

Od szesnastu lat jestem szczęśliwą posiadaczką 30 arowego zielonego raju, w którym każde drzewo, krzew i kwiat został własnoręcznie  posadzone. Mój ogród to najlepszy poligon doświadczalny:) intensywnie testują go ukochane córki bliźniaczki, mąż i dwa cudowne psy. 

Jeśli potrzebujesz pomocy w urządzeniu swojej zielonej przestrzeni: ogrodu, balkonu lub tarasu skontaktuj się ze mną, stać Cię na projekt – nie na błędy! 

Zapraszam Marta Urbanowicz